ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ У РЕСПУБЛІЦІ МОЛДОВА

За ініціативи Міністерства соціальної політики України досягнуто домовленості з Посольством Республіки Молдова в Україні про направлення на відпочинок до Республіки Молдова у дитячий табір «Prietenia» («Дружба») с. Кошниця, Дубоссарского району 100 дітей Донецької області, які проживають в зоні проведення антитерористичної операції, віком від 10 до 16 років, переважно дітей, які досягли успіхів в навчанні, спорті, художньому мистецтві, музиці, а також переможці національних або міжнародних конкурсів.

Обов’язковою умовою для здійснення поїздки в Республіку Молдова повинно бути:letnij otdykh.jpg.6cac3a26fd9fed2538004809f6f14733

-наявність закордонного паспорту;

-заява – дозвіл від обох батьків завірена нотаріусом;

-копія паспортів обох батьків;

-копія свідоцтва про народження;

-медична страховка на період часу з 10 по 24 серпня 2017 року;

-наявність медичної довідки встановленого зразка, про стан здоров’я (обов’язково з групою крові) оригінал та копія;

-довідка про епід.оточення за три дні до від’їзду.

Крім того, приймаюча сторона готова взяти на себе витрати, пов’язані з проживанням, харчуванням та культурно-розважальною програмою.

Витрати проїзду дітей до м. Одеса та у зворотному напрямку за кошти батьків, або інших джерел не заборонених законодавством, з м. Одеса до с. Кошниця Республіки Молдова та у зворотному напрямку – за рахунок управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації.

За довідками та для запису дітей на поїздку звертатись до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради за адресою: м. Новогродівка, вул. О.Кошового, 46, каб. № 2.10. та за телефоном - 0501616991

http://novogrodovka-rada.gov.ua
оздоровлення діти табір Молдова
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии