ВІДКРИТТЯ НОВИХ ФУТБОЛЬНИХ МАЙДАНЧИКІВ У М.СЕЛИДОВЕ ТА ГІРНИКУ

У рамках святкування 85-річчя утворення Донецької області,Селидівська міська рада отримала в подарунок 7 спортивних майданчиків з тренажерами антивандального обладнання та 3 футбольних майданчика зі штучним покриттям розміром 42 на 22 метри.

Сьогодні, 25 липня відбулось урочисте відкриття майданчиків зі штучним покриттям на базі ДЮСШ м.Селидове, ЗОШ №6 м.Селидове та ДНЗ «Топольок» м.Гірник.

В  ДЮСШ м.Селидове розвивається  7 видів спорту: бокс, важка атлетика, вільна боротьба, теніс, футбол, спортивна аеробіка, косікі карате. Також на громадських засадах  працюють секції гирьового спорту, футболу та  волейболу. Всього в спортивних секціях займається 650 дітей та дорослих, тож відкриття нового поля стало справжнім святом для селидівців.

Слова привітань прозвучали від голови Донецької облдержадміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, який наголосив, що створення сучасних спортивних майданчиків має важливе значення для формування здорової молоді на Донеччині, а також побажав спортсменам завжди досягати високих результатів.

Селидівський міський голова Віктор Ремізов подякував за подарунок і привітав присутніх з важливим надбанням для міста. Він зазначив, що завдяки підтримці Павла Жебрівського та облдержадміністрації, в рамках Програми «Оновлена Донеччина» за останні півтора роки на розвиток інфраструктури міста за рахунок державного і обласного бюджетів, а також за рахунок донорської допомоги залучено 211,8 млн.грн.. За попередні 12 років (2004-2015 рр.) в бюджет міста на розвиток соціальної і комунальної сфер надійшло 45,5 млн.грн., що в 4,6 раз або на 166,3 млн.грн. менше, ніж за останні півтора роки.

Віктор Ремізов також зазначив, що спорт в Селидовому розвивається і спільними зусиллями ми вирощуємо справжню гордість не тільки  Донеччини, але й всієї країни.

Почесне право перерізати стрічку було надане Павлу Жебрівському і Віктору Ремізову, які запросили взяти участь у відкритті капітанів футбольних команд.

На новому майданчику для гостей свята заспівала Вікторія Самойленко, а діти з секцій спортивної аеробіки, косікі карате та, звісно ж, футболу показали свої вміння.

В рамках Програми розвитку масового футболу в Донецькій області, Павло Жебрівський і Віктор Ремізов вручили м’ячі відділенню футболу ДЮСШ, після чого здійснили перший удар у нові ворота.

Тренер-вихователь щиро подякувала за подарунки і зазначила, що з новим спортивним інвентарем тренування стануть легшими, а досягнення ще вищими.

Павло Жебрівський також відвідав майбутню опорну школу, де поспілкувався з директором ЗОШ, представниками підрядної організації та проектного інституту стосовно ходу виконання ремонтних робіт.

Нагадаємо, що даний інвестиційний проект виконується в 3 етапи: реконструкція будівлі (термомодернізація), ремонт та облаштування внутрішніх приміщень, благоустрій території (згідно експертного звіту загальна сума складає 68 млн.грн.).

На території Селидівської загальноосвітньої школи №6 також було встановлено нове сучасне футбольне поле.

Урочисту стрічку відкриття перерізали голова ДонОДА і Селидівський міський голова. У цьому їм допомогли учні 8-7 класів – капітани футбольних команд. Хлопці отримали м’ячі у подарунок і запросили Павла Жебрівського до першого удару.

В м.Гірник з вітальними словами до жителів міста звернулись Селидівський міський голова Віктор Ремізов та Гірницький міський голова Сергій Коваленко. Вони висловили свої сподівання на те, що завдяки подарунку Донецької облдержадміністрації вдасться виховати нових зірок спорту, які будуть прославляти наш рідний край. Міські голови перерізали стрічку разом із капітанами футбольних команд, вручили і забили мячі у нові ворота.

Сергій Коваленко вручив Подяки Віктору Ремізову та всім причетним до цієї важливої події за великий внесок у розвиток спорту м.Гірник.

Юні футболісти вже випробували нові сучасні поля, провевши міні-турніри.

майданчики футбол селидове гірник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
19 просмотров в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Власть
Решение по повышению минимальной зарплаты в Украине будет принято до конца года. Об этом заявил президент Петр Порошенко в ходе своего визита в Винницу в субботу, 8 сентября, передает «ZN.UA». "Четыре года назад минимальная заработная плата была 1000-1200 грн. Потом мы приняли решение революционно с 1600 грн поднять до 3200. Это было в прошлом году. В этом году в конце бюджетного года мы примем решение поставить почти 4200 грн. И это неслыханный рост зарпл...
Политика
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман заявил, что субсидии на коммунальные услуги получит каждый нуждающийся в этом украинец. Так, глава правительства отметил: «Была усилена справедливость относительно назначения субсидий для украинских граждан, возможно, это вызывало опасения. Хочу сказать, что все, кто нуждается в субсидиях, их получат. Но только по Киевской области мы нашли 20 тысяч случаев получения субсидий в двух местах». В свою очередь, министр...
Происшествия
Министерство по вопросам временно оккупированных территорий и внутренне перемещенных лиц Украины инициирует применение санкций к компаниям, которые связаны с производством химической продукции в оккупированном Крыму. "Министерство подготовило предложения о применении санкций к ряду юридических лиц, содействующих производству химической продукции на территории временно оккупированной АР Крим вопреки действующему законодательству Украины, и тех, кто осуществ...
Политика
Валентина Матвиенко, возглавляющая Совет Федерации России, сделала громкое заявление, что страна-агрессор Российская Федерация в действительности рассматривает возможность выхода из Совета Европы.Так, обращаясь к руководителю Ассамблеи, Валентина Матвиенко заявила, что в Российской Федерации скоро будет принято решение о выходе из Совета Европы. Она отметила, что это решение является внутренним, подчеркнув, что говорит это все искренне. Согласно ее словам,...
Общество
21 сентября  мировая общественность отмечает Международный день мира (International Day of Peace).  Каждый год 21 сентября международная общественность отмечает Международный день мира. В 1981 году своей резолюцией 36/67 Генеральная Ассамблея ООН провозгласила этот День, установила его празднование на третий вторник сентября и посвятила его ознаменованию и укреплению идеалов мира как внутри государств и народов, так и между ними. А спустя 20 лет, в 2001 го...
Общество
До уваги! Період, за який наявна заборгованість з ЄСВ, не зараховується до страхового стажу        Покровсько – Добропільське управління ГУ ДФС у Донецькій області звертає увагу, що відповідно до внесених змін до законодавства про пенсійне забезпечення вагомого значення набув страховий стаж. Страховий стаж - це період, за який сплачувались внески на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у розмірі не менше мінімального. Саме наявність необхідн...
Общество
Рождество Пресвятой Богородицы или Вторая Пречистая - христианский праздник, посвященный рождении матери Исуса Марии в семье праведных Иоакима и Анны. Когда празднуют Рождество Пресвятой Богородицы В разных христианских традициях рождение Марии празднуют в разные дни. Так, представители православных церквей, в том числе и украинской, отмечают его 21 сентября, а католики - 8 сентября. Рождение Богородицы связано с другим христианским празником Зачатием, ко...
Происшествия
В Житомирской области сразу же после проведения учебных стрельб в мотострелковой бригаде ВСУ неизвестные похитили 5 пистолетов, 5 автоматов АКС-74 и боеприпасы. Пресс-служба военной прокуратуры Центрального региона Украины сообщает: «На месте совершения этого дерзкого преступления работает группа прокуроров во главе с военным прокурором Житомирского гарнизона, оперативно-следственная группа ГУ Нацполиции в Житомирской области, сотрудники отдела военной кон...
Политика
ЦВК відбулося у ході вечірнього засідання ВР Верховна рада України призначила новий склад Центральної виборчої комісії (ЦВК).   У ході представлення кандидатів голова комітету ВР з питань правової політики та правосуддя Руслан Князевич зазначив, що під час перевірки не виявлено підстав для недовіри кандидатам до ЦВК. 1 / 3 Голосування за ЦВК "Серед запропонованих кандидатур немає тих, хто працював у попередньому складі Центрвиборчкому, визначені кандидати...