Підлеглих Жебрівського підозрюють у розпродажі гуманітарки Авдіївки

Прокуратура Донеччини з'ясовує, чому гуманітарка, яку збирали всією країною в Авдіївку, йде на продаж.

Про це йдеться у рішенні Краматорського міського суду від 7 липня.

Прокуратура Краматорська, за рішенням суду , отримала тимчасовий доступ до документів про розподілення гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки

Під час слідства встановлено, що посадові особи Департаменту цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, використали гуманітарну допомогу, спрямовану для мешканців Авдіївки, які страждали від постійних обстрілів бойовиків, не за цільовим призначенням.

Зокрема, від Управління з питань надзвичайних ситуацій та оборонної роботи Одеської обласної державної адміністрації надійшов гуманітарний вантаж на загальну суму 554 тисячі гривень, який складався за палива, мастил, акумуляторів та генераторів. Крім того, від Чернігівської обласної державної адміністрації було отримано гуманітарну допомогу у вигляді талонів, дизельного пального, на загальну кількість 5 тон.

Однак, дизельне пальне, частина генераторів для виробництва електроенергії та інші речі гуманітарної допомоги, до теперішнього часу в Авдіївську військово-цивільну адміністрацію не надходили.

Натомість, гуманітарна допомога знаходиться на складах "Старокраматорського машинобудівного заводу", звідки систематично посадовими особами Департаменту реалізовується через роздрібну торгівлю, тим самим використовують гуманітарну допомогу не за цільовим призначенням.

Ці факти були виявлені співробітниками оперативного штабу Центрального управління СБУ в районі проведення АТО і за ними було відкрите кримінальне провадження.

Для збору доказів слідчі звернулися до суду про дачу дозволу на тимчасовий доступ до оригіналів документів, щодо розподілу та використання гуманітарної допомоги для мешканців Авдіївки. Своїм рішенням суд дозволив доступ та вилучення всіх необхідних документів.

За даними інформаційно-аналітичної системи Youcontrol , головними власниками "Старокраматорського машинобудівного заводу" є Сергій Близнюк (син Анатолія Близюка – близького соратника Віктора Януковича, колишній міністр житлово-комунального господарства та губернатор Донецької області) та Людмила Ульященко (яка крім того є директором з економичних питань заводу "Енергомашспецсталь" на якому Сергій Близнюк є заступником гендиректора з перспективного розвитку, а народний депутат Максим Єфімов – президентом).

Нагадаємо, взимку Авдіївка через обстріли залишалася довгий час без електроенергії та без опалення. Гуманітарну допомогу жителям міста збирала уся Україна.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов