ЗАХОДИ, ПРИСВЯЧЕНІ 85-РІЧЧЮ ОБЛАСТІ, 85-РІЧЧЮ І. КОСТИРЯ ТА МІЖНАРОДНОМУ СВЯТУ ШОКОЛАДУ В МІСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ

13 липня в бібліотеці традиційно пройшли зустрічі для відвідувачів відділення денного перебування Територіального центру м. Селидове (директор Алла Марина) в міській бібліотеці для дорослих (директор Марина Рудіч), які проходять в рамках співпраці між установами.

В цьому році Донецька область відзначає 85-річний ювілей і дуже символічно, що 85 років від дня народження також виповнилось Івану Сергійовичу Костирі – письменнику , журналісту, краєзнавцю та людині,яка щиро любила та оспівувала Донбас. Бібліотекарі не могли залишити по за увагою ці дві пам’ятні дати. Для слухачів була підготовлена інформаційна година «Край, оспіваний легендами»: вони подивились презентацію « «З думами про Донбас» (присвячену І.С. Костирі) та прослухали бібліографічний огляд-лекцію «Рідний край в легендах та переказах». Дуже проникливо лунали рядки «З думи про Донецький кряж»: «Да что ж это за сила такая притягательная в отчем крае, без которого и жизнь немыслима? Будь он и кряжем степным, с виду суровым и неласковым, и даже сплошь задымленным заводскими трубами и терриконами шахт... Воистину: «И дым отечества нам сладок и приятен!».

Далі для присутніх провела лекцію («Визнання особи такою, що втратила право користування житловим приміщенням») головний спеціаліст Селидівського бюро правової допомоги Катерина Янковська. Також вона відповіла на численні запитання слухачів.

А завершувала зустріч соціальний працівник територіального центру Оксана Некрашевич, яка спочатку провела бесіду «Гортаючи календар» про різноманітні свята липня (від Дня 12 апостолів до Дня фьорда та Міжнародного дня шоколаду). І, звичайно, що свято шоколаду потребувало більшої уваги, тому йому був присвячений окремий дайджест «Світ шоколаду і шоколад у світі». Під час якого всі дізнались про історію шоколаду та музеї шоколаду в Україні та світі. А на завершення всіх пригостили шоколадом!

Тож, цього разу зустрічі в бібліотеці були не лише інформаційними, корисними, а і смачними.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов