РОБОТА ШТАБУ ТРИВАЄ

13 липня 2017 року в місті Гірник робоча група провела виїзне засідання штабу по підготовці соціальних об’єктів і житлового фонду до роботи в зимових умовах 2017-2018 років. 

Було проведено обстеження всіх шкільних (ЗОШ №17, №18, №19) і дошкільних («Рябінка», «Малиш», «Топольок») закладів міста. Котельні готові до зими, проводяться роботи по поточному ремонту внутрішніх приміщень, на котельнях є запас твердого палива. В ході роботи було надане доручення:

- Селидівському РЕМ в термін до 15 серпня  замінити електричну опору  біля дитячого садка «Малиш»,

- керівникам ЗОШ №19, ЗОШ №18, д/с «Рябінка» до кінця поточного місяця - завершити роботи по перевірці внутрішньої системи електропостачання,

- керівнику д/с «Топольок»- замінити ділянку водоводу.

Залишається не вирішеним питанням ремонту покрівлі в ЗОШ №18 і ЗОШ №19. Керівникам надано доручення визначити обсяги ремонтних робіт і подати клопотання у відділ освіти для прийняття рішення щодо фінансування ремонтних робіт.

В амбулаторії №4 міста Гірник в поточному році планується встановити блочну котельню на твердому паливі, що значно поліпшить температурний режим взимку у всіх приміщеннях лікувального закладу. Роботи будуть проводитися підрядною організацією.

Територіальний центр, в якому перебувають громадяни похилого віку, підготовлений до роботи в зимових умовах, до кінця липня  будуть завершені роботи по заміні трансформаторів току в електрощитовій.

В музичній школі міста Гірник до теперішнього часу не розпочаті роботи по ремонту котла в котельні. В ході роботи штабу керівнику  школи надано доручення протягом тижня визначити очікувану суму витрат на проведення ремонту і подати клопотання в міську раду на фінансування цих робіт. В термін до 1 серпня в будівлі музичної школи необхідно виконати роботи по заміні автоматів в електрощитовій і перевірці внутрішньої системи електропостачання.

Робота міського штабу триває. Підготовка об’єктів соціальної сфери знаходиться на особистому контролі міського голови Ремізова В.В.

Крім того, членами штабу за участю представників Селидівського ВУВКГ і Селидівського РЕМ проведено зустріч з головами ОСББ міста Гірник і керуючої компанії «Житлово-комунальний сервіс». В ході обговорення було звернуто увагу присутніх  на стабільну роботу всіх служб в минулий опалювальний період. Головами ОСББ порушено питання щодо незадовільного стану електричних вводі в деякі багатоквартирні будинки. Селидівському РЕМ надано доручення до кінця липня розробити графік заміни та ремонту електропроводів, по особливо аварійним дільницям - на протязі серпня виконати ремонті роботи.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов