Привітання Селидівського міського голови Ремізова Віктора Володимировича с Днем архітектора

1 липня відзначається Всесвітній день архітектури! Професія зодчого з давніх часів викликала повагу та шану. Протягом віків архітектори створювали безсмертні шедеври, якими ми захоплюємося і сьогодні.

Сучасні архітектори активно працюють, втілюючи в реальність свої сміливі ідеї, використовуючи новітні технології та оригінальні конструкторські рішення.

З нагоди відзначення Дня архітектури України сьогодні, 30 червня, Селидівський міський голова Віктор Ремізов привітав з професійним святом працівників відділу архітектури та будівельного контролю міської ради.

За багаторічну сумлінну працю в галузі архітектури, вагомий особистий внесок в її розвиток, високий професіоналізм, та з нагоди професійного свята, працівники архітектурної сфери були нагороджені Почесними грамотами виконавчого комітету Селидівської міської ради.

ШАНОВНІ АРХІТЕКТОРИ!

Вітаю вас із святом – Днем архітектора України. 

Ви вибрали професію, яка завжди була необхідна людям, яка є окрасою життя. Варто тільки згадати неоціненний вклад архітекторів з найдавніших часів і до наших днів, як розумієш, що архітектура – справжнє мистецтво, де необхідно натхнення.

Тому дозвольте побажати, щоб воно ніколи вас не залишало, щоб заплановані вами творіння завжди втілювалися в життя й були безсмертні! Щоб стіни, побудовані за вашими проектами, стояли вічно, будинки радували око мешканців і гостей міст!

Бажаю також, щоб у ваших витворах тісно спліталися сила каменю і неповторна краса природи з її ідеальними формами! Зичу доброго здоров’я, вдалих проектів та творчості!

Привітання Селидівського міського голови Ремізова Віктора Володимировича с Днем архітектора , фото-1

Селидівський міський голова                                                                                                                    Віктор Ремізов

Селидівська міська рада
Ремизов Селидово Деньархитектора
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію