ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ МІСТА – 2017

Літо… Напевно, ніхто не любить цю пору року так, як діти, які на 3 місяці забувають про нудні підручники і насолоджуються теплими днями і безтурботним дитинством.

Багато батьків задаються питанням: "Куди відправити дитину влітку відпочивати?" і, мабуть, найпопулярніший вид літнього відпочинку - це дитячі літні табори.

16 червня 2017 року з м.Новогродівка 8 дітей,  які потребують соціальної уваги та підтримки направлені на оздоровлення до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку санаторного типу «Сонячний» (м.Святогірськ) та 2 дітей до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Яструбок» (м.Святогірськ). Заїзд дітей відбувся організовано автобусом за рахунок коштів міського бюджету з призначеним супроводжуючим – фахівцем відділу у справах сім’ї, молоді та спорту. 

Шановні батьки! Якщо Ви ще не вирішили, де бути відпочивати Ваша дитина цього літа – звертайтесь до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Новогродівської міської ради за адресою: м. Новогродівка, вул. О.Кошового, 46, каб. № 2.10. та за телефоном 40-41, 050-1616991

http://novogrodovka-rada.gov.ua/
оздоровлення дітей літнійтабір
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію