РОБОТОДАВЦІ ДОНЕЧЧИНИ СПЛАТИЛИ МАЙЖЕ 2 МІЛЬЯРДИ ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування - це обов’язковий внесок, який сплачують роботодавці з фонду оплати праці найманих працівників.

Сплачуючи єдиний внесок, роботодавці гарантують працівникам наявність у них страхового стажу, що, безумовно, є запорукою пенсійного забезпечення у майбутньому. Адже наявність страхового стажу – це обов’язкова умова для отримання пенсійного забезпечення.

За період січень-квітень 2017 року на спеціальні рахунки, відкриті у Державній казначейській службі України, на ім’я фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування і пенсійного страхування роботодавцями Донеччини було перераховано 1 мільярд 941 мільйон гривень. Ці надходження на 400 мільйонів гривень перевищують надходження відповідного періоду минулого року.

Станом на 01 травня 2017 року у Донецькій області зареєстровано 18442 суб’єкти господарювання, які піклуються про своїх працівників, щомісяця сплачуючи єдиний внесок і, тим самим, збільшуючи їх страховий стаж.

Але серед сумлінних роботодавців завжди знайдеться той, хто дбає тільки про власне збагачення, пропонуючи громадянам отримувати заробітну плату «у конвертах» та не сплачуючи до державної казни жодних податків. Тому фахівцями фіскальної служби Донецької області постійно проводяться заходи з легалізації заробітної плати та трудових відносин. За підсумками проведення таких заходів з початку року було залучено до сплати податків і обов’язкових внесків більш ніж 5,5 тис. осіб. Додаткові надходження від сплати єдиного внеску склали  3,4 млн гривень.

http://selidovo-rada.gov.ua
податкова єдинийвнесок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію