УКРАЇНЦІ, ОБИРАЙТЕ ЖИТТЯ!

14.06.2017 рокув Новогродівському міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді відбувся груповий захід "Наркотики: правда і міфи" за участю   психолога центру підтримки сім'ї м. Покровськ.

Тренінг відбувся у рамках проведення місячника боротьби зі зловживанням наркотиками "Молоде покоління вибирає життя в м.  Новогродівка". Головний меседж -  формування мотивації до збереження здоров'я та популяризація здорового способу життя.Мета заходу: розвінчати міфи пронешкідливе вживання наркотиків,розповісти про дію наркотиківна організм людини, виховати почуття за власне життя і дії, а також життя інших людей.

В ході тренінгу присутнідізналися про види наркотиків та наслідки їх вживання, психологічну та фізичну залежність від наркотиків, дивилися відеофільми: "Під грифом: "Смертельно", "Ех, професор",  Кішки-мишки", "Скільки коштує життя". Крім того, були розвінчані наступні міфи: " В житті потрібно спробувати все, в тому числі і наркотики", "Наркотики надають життю різноманітності", "Вживати наркотики чи не вживати — це моя особиста справа", "Можна вживати наркотики «з головою» та не залежати від них", "Я буду вживати лише легкі наркотики, а вони повністю безпечні" та інші.

На тренінг були запрошені одинокі, багатодітні матері, сім'ї ВПО. Всього у заході прийняли участь 15 осіб.

Новогродівська міська рада
Наркотики жизнь смерть
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію