КОМПЛЕКСНИЙ ПРИЙОМ ЗАСУДЖЕНИХ З ОСОБИСТИХ ПИТАНЬ У ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ

07.06.2017 року в державній установі «Селидівська виправна колонія» начальником установи, разом із заступниками, начальниками відділів та представниками всіх відділів та служб, проведено наймасштабніший в поточному місяці прийом засуджених з особистих питань.

Адміністрація установи, реалізуючи Державну політику, основним напрямком якої є забезпечення прав і свобод людини та громадянина, які передбачені статтею 3 Конституції України, відповідає перед людиною за свою діяльність. Звернення засуджених для персоналу установи є одним з засобів захисту прав людини та її законних інтересів.

Регулярна організація комплексних прийомів з розгляду звернень засуджених – один з пріоритетних напрямків роботи установи, спрямований на захист конституційних прав і свобод людини і громадянина, зміцнення законності та правопорядку в установі. На нинішньому прийомі декілька сотень засуджених, що відбувають покарання в установі, виявили бажання бути присутніми на цьому прийомі, дехто отримав можливість особисто звернутися до керівництва зі своїми проблемами та питаннями, а деяким особам було просто цікаво вислухати особисту думку керівництва про плани на майбутнє та основні напрямки діяльності, що будуть реалізовані найближчим часом.

Керуючись законодавством України та міжнародними нормативно – правовими актами, керівництво установи за декілька годин, що тривав цей прийом, в межах своєї компетенції, відповіли на всі без винятку запитання, що поставили засуджені та вирішили всі їх проблеми. Жодне з питань та пропозицій не залишилось поза увагою.

СЕЛИДІВСЬКА МІСЬКА РАДА
КОМПЛЕКСНИЙПРИЙОМЗАСУДЖЕНИХЗОСОБИСТИХПИТАНЬУВИПРАВНІЙКОЛОНІЇ Селидове засудженні прийом
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію