Зустріч з Міністром енергетики і вугільної примисловості України

Зустріч з Міністром енергетики і вугільної примисловості України

Сьогодні, 1 червня, м.Вугледар відвідав Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик.

На шахту «Південнодонбаська №1» також приїхали народний депутат України Сергій Сажко, заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський, міські голови, генеральні директори державних підприємств вугільної промисловості, директори шахт, начальник

Наше місто на зустрічі представляв міський голова Віктор Ремізов.

Міністр ознайомив присутніх з Програмою реформування вугільної промисловості України, яка передбачає створення державного підприємства «Національна вугільна компанія». Було розглянуто фінансові показники 2015-2016 років, собівартість 1 тонни вугільної продукції у розрізі державних вугледобувних підприємств станом на 01.01.2016, переваги даної Програми та інше. Ігор Насалик запевнив, що на сьогоднішній день виділено кошти у розмірі 1 млрд.грн. на розвиток промисловості, а саме – придбання обладнання. Також в Програмі передбачається додаткове виділення коштів у розмірі 800 млн.грн. і 200 млн.грн. на закупівлю саморятівників.

Після завершення презентації Міністр поспілкувався з присутніми, аби почути їх думку про передбачувані результати втілення Програми.

Віктор Ремізов звернувся до Ігоря Насалика з питаннями, які хвилюють селидівців. Найбільш актуальним стало підтоплення приватних домовладінь та присадибних ділянок шахтою ім.Д.С.Коротченко. З цього приводу Селидівська міська рада направила відповідний лист-звернення до Міністра. Ігор Насалик дав свої коментарі стосовно кожного питання.

Голова  профспілки НПГУ Віктор Трифонов також висловив своє прохання посприяти у придбанні необхідного обладнання для шахти, аби уникнути підтоплень.


http://selidovo-rada.gov.ua/
ЗустрічзМіністроменергетикиівугільноїпримисловостіУкраїни Селидове Вугледар міністренергетикиівугільноїпримисловості
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію