Мікрорайон "Південний" - територія комфорту

За ініціативою міського голови Віктора Ремізова з метою координації робіт, повязаних з впровадженням проектів, за рахунок коштів міської бюджетної програми була створена «Програма реалізації бюджету громадських ініціатив (бюджету участі) у м.Селидове на 2017-2021 роки».

Цього понеділка завершилось голосування за подані проекти. За рейтинговою оцінкою було визначено 3 переможця, але міський голова звернув увагу і на інші, які проявляли активність протягом 2 тижнів.

Сьогодні, 2 червня, Віктор Ремізов зустрівся з Оксаною Скубко, яка подавала проект під назвою "Мікрорайон "Південний" - територія комфорту". Він спрямований на забезпечення комфортного та безпечного пересування пішоходів та транспорту , а облаштування паркувальних місць дасть змогу викристовувати данну територію за призначенням, що покращіть громадський простір та життя на м-ні "Південний". Міський голова особисто оглянув ділянки, на яких передбачається проведення робіт і зазначив, що ця ділянка дороги – основна, яка спрямовує пішоходні потоки до житлових будинків району, дитячого садка "Пролісок", ЗОШ №1 та ЦМЛ.

Жителі будинків 2 і 4 по вул.Московська звернулись до Віктора Ремізова і розповіли, що завдяки благоустрою прибудинкових територій, зазначених у проекті, пересування як людей, так і транспорту буде більш зручним.

За результатами зустрічі було вирішено, що потрібно робити проектно-кошторисну документацію, аби вирахувати точну суму і втілити в життя таку суспільно-важливу ідею.

http://selidovo-rada.gov.ua/
проекти мiськийголова Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію