Створення дитячих ігрових майданчиків

Створення дитячих ігрових майданчиків

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають по вулиці Козацька, Лугова, Матросова, Кар’єрна, Заводська, Новосельська та в селищі Вишневому сьогодні, 1 червня, відбулося справжнє свято – відкриття дитячих ігрових майданчиків.

Створення дитячих ігрових майданчиків організоване за ініціативи Селидівського міського голови Віктора Ремизова, при підтримці народного депутата України Сергія Сажка.

На свято завітали секретар Селидівської міської ради Микола Голубенко, помічник народного депутата України Сергія Сажка Едуард Авраменко, депутат Селидівської міської ради Ігор Старик.

Від міського голови Віктора Ремізова секретар міської ради Микола Голубенко подарував малятам спортивні м'ячі.

Сьогоднішнє свято – як справжній день народження! Ігровий майданчик - радість для малечі, можливість активно розвиватися, і звісно, допомога для батьків. Від імені батьків та дітей зі словами щирої подяки за подаровані казкові містечка звернулась голова вуличного комітету Людмила Ломака.

І ось нарешті відбулася така довгоочікувана для малечі подія - червона стрічка перерізана. Діти залюбки опановували нові атракціони: гірки, карусель, гойдалку. Веселий настрій дарували присутнім аматори центру підтримки сім'ї м.Селидове ЮНІСЕФ. До того ж, кожна дитина отримала подарунки.

Запуск голубів відбувався відразу після закінчення урочистої частини. Ця традиція дуже вразила присутніх. Важливо, що голуб символізує щастя і благополуччя.

Закінчилося урочисте відкриття дитячого ігрового майданчика, дорослі повернулися до справ, а на самому майданчику продовжувалося свято: лунав дитячий сміх, продовжувались ігри та розваги. І кожному, хто долучився до створення цього неймовірного заходу було зрозуміло: радість в очах дітей - насправді те, заради чого варто жити й працювати.

http://selidovo-rada.gov.ua
дитячиймайданчик Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію