Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві

Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-1

З 17 по 21 травня в рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» (створення в містах та районах Донецької області 85 молодіжних центрів) делегація Донецької області відвідала молодіжні центри міста Луцьк та Київ. Делегацію складали начальники структурних міських та районних підрозділів у справах сім’ї та молоді, представники молодіжних громадських організацій, представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

У місті Києві представників Донецької області зустріли активісти громадського сектору Євромайдану – Олена Подобєд-Франківська та Олег Слабоспицький, які вже мають великий досвід в створенні таких центрів, що успішно працюють, реалізовують різноманітні заходи, спрямовані на реалізацію молодіжної політики, міжнародному обміну, підтримки студентського самоврядування та виховання свідомого громадянина.

Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-2
Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-3


Зі слів Олега Слабоспицького, подібні заходи обміну досвідом, дуже важливі для розуміння: як працюють центри в інших областях, як здійснюється залучення благодійних та Міжнародних коштів для інституційного розвитку центрів та громадських організацій.

Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-4


У місті Луцьк делегацію очікувало знайомство з «Молодіжним центром Волині» та його роботою. Очолює Волинський центр Захар Ткачук, який люб’язно провів екскурсію приміщенням, яке наповнено молодіжним рухом та в буквальному сенсі заражає своєю енергетикою та бажанням працювати. В презентації центра Захар спробував якомога детальніше розказати про структуру, напрями діяльності та фінансування Центру. Також делегація відвідала та ознайомилася з принципами роботи креативного простіру "Озерний вітер" та анті-кафе "Іnner space".

Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-5
Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-6
Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-7
Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-8
Делегацією Донецької областіІ відвідала молодіжні центри у Луцьку та Києві, фото-9


Ми дуже вдячні Молодежному центру Волині і його лідерові Захару Ткачук, Воліньскій ОДА, простіру "Озерний вітер", Луцькому військовому ліцею та його директору за теплий прийом.

Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту

Делегація Донецькаобласть молодіжніцентри Луцьк Києв
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии