Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове

У жовтні 2016 року до міського голови звернулась тренер зі спортивної аеробіки Лариса Капітонова з питанням забезпечення тренувальною залою з дзеркалами. Міський голова зреагував на прохання і вже наприкінці минулого року будівельні матеріали були закуплені, а ремонтні роботи розпочаті. Сьогодні, 26 квітня, об 11 годині відбулось урочисте відкриття оновленої зали аеробіки на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» м.Селидове.

В секції займається 35 дітлахів, з них 2 – хлопці. Тож, Віктор Ремізов надав почесне право перерізати стрічку одному з них.

Міський голова розповів про те, що залу було відремонтовано  спільними зусиллями команди, яка складається з представників міської ради, ДЮСШ, батьків та самих юних спортсменів. На ремонт зали аеробіки було витрачено 142 тис. грн., 126 з них було виділено з міського бюджету. Були встановлені вхідні двері, закладені стіни, зроблені віконні відкоси, встановлені нові радіатори, пошпакльовані та пофарбовані стіни, покладений зносостійкий ламінат, закуплені та встановлені дзеркала.

Віктор Ремізов також повідомив, що найближчим часом планується закупити 16 степів для залів аеробіки в ДЮСШ «Авангард» м.Селидове та Селидівському міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» ім. О.Д. Шведченко на суму 80 тис.грн.

Директор ДЮСШ Юрій Гуменюк та тренер зі спортивної аеробіки Лариса Капітонова подякували міському голові за ремонт приміщення і пообіцяли направити всі зусилля на те, щоб показувати на змаганнях високі результати. Віктор Ремізов закцентував увагу на тому, що результат дуже важливий, але найважливіша мета – массовість. Згідно статистичних даних, близько 73% дітей часто хворіють, з них 37% мають проблеми з опорно-руховим апаратом. «На сьогоднішній день дуже важливо приділяти велику увагу фізичному вихованню підростаючого покоління», - підкреслив міський голова.

Вихованці секції продемонстрували свій яскравий легкоатлетичний номер і подякували Віктору Ремізову у віршах.

Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-1 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-2 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-3 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-4 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-5 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-6 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-7 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-8 Урочисте відкриття оновленої зали аеробіки у м.Селидове, фото-9

Слова вдячності також прозвучали і від батьків. Вони розповіли про те, як важливо створити дітям комфортні умови для спортивних занять.

Урочисте відкриття відбулось в підвищеному емоційному стані та було сповнене посмішками, а на згадку про цей день присутні зробили спільні фотографії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію