Мітинг-реквієм, присвячений вшанування подвигу чорнобильців у м.Селидове

26.04.2017 о 10.00 біля Пам'ятного знаку загиблим чорнобильцям, афганцям і шахтарям у сквері ДП «Селідіввугілля» відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшанування подвигу чорнобильців.

В заході прийняли участь: Селидівський міський голова Ремізов В.В,  керівництво міста, члени міської організації «Союз Чорнобиль України», священнослужителі, працівники установ, підприємств та організацій міста.

Віктор Володимирович щиро подякував ліквідаторам за квітучі весни і можливість радіти життю, висловив глибоке співчуття сім'ям померлих та загиблих під час ліквідації аварії. Міський голова нагородив Сучкова А.Є. та Тертичного О.І. Зіркою Героїв Чорнобиля, яка була присвоєна їм за постановою Центральної Ради Міжнародного союзу громадських організацій постраждалих «Союз Працівників Чорнобилю».

Настоятель храму Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона протоієрей Сергій від імені всього духовенства міста побажав чорнобильцям міцного здоров’я, невичерпної віри, істинного людського доброго щастя та усіляких благ Божих.

На мітингу виступили голова громадської організації Селидівського Союзу ветеранів-інвалідів Чорнобиля Петренко В.І., заступник громадської організації - Гаврилов П.С..

У виконанні Турянської Ю. прозвучала пісня «Біда».

Пам'ять загиблих в результаті аварії на Чорнобильській АЕС вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку.

З міського бюджету була виділена матеріальна допомога дружинам померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС та дітям, котрі мають статус постраждалої від наслідків аварії на ЧАЕС (які знаходяться на обліку в управлінні соціального захисту населення), а ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які на даний період часу знаходяться на лікуванні в Селидівській центральній міській лікарні, були вручені продуктові набори від міського голови.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію