І Міський Відкритий Фестиваль виконавців на народних музичних інструментах "Веселі музики"

На базі музичної школи м.Селидове відбувся І Міський Відкритий Фестиваль виконавців на народних музичних інструментах "Веселі музики".

Його метою є розвиток та популяризація виконавства на народних музичних інструментах.

Відкрила свято директор Селидівської музичної школи Валентина Джумарат. Вона відзначила, що Фестиваль зібрав вихованців і викладачів музичних шкіл Селидового, Новогродівки, Українська та Гірника – лауреатів обласних та всеукраїнських конкурсів і представила запрошених почесних гостей. Це були: Селидівський міський голова Віктор Ремізов, заступник міського голови Яна Передрій, керуючий справами виконкому Любов Павленко, начальники відділів культури Лариса Дашевська (м.Селидове) і Людмила Пісарєва (м.Новогродівка).

Міський голова привітав всіх присутніх з відкриттям Фестивалю, побажав всім здоровя, творчої наснаги та миру. Він нагородив Почесними грамотами Селидівської міської ради всіх учасників і висловив свої щирі сподівання на довге існування такого яскравого заходу.

Ансамблі сопілкарів, гітаристів, баяністів, народних інструментів, дуети скрипалів і акордеоністів, сольні виконавці занурили всіх у вир музичного мистецтва.

Родзинкою Фестивалю став виступ інструментального та вокального ансамблів викладачів Селидівської музичної школи, які виконали українську народну пісню «Іванку, Іванку».

Глядачі дякували за подаровані номери щирими і бурними оплесками.

сеоидово музичнашкола
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію