Реконструкція котельні №13 м.Селидове

Голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський відвідав сьогодні наше місто, де зустрівся з Селидівським міським головою Віктором Ремізовим та народним депутатом України Сергієм Сажко.

Вони разом вирушили на котельню №13, де триває реконструкція і там зустрілись з директором Департаменту капітального будівництва ДонОДА Юрієм Вінокуровим, провідним інженером підрядного підприємства «Форвард Технолоджіс» Сергієм Приймаком, директором «Димитровтепломережа» Едуардом Оніпченко, його заступником Володимиром Новосельцевим.

Було обговорено питання стосовно реалізації даного інвестиційного проекту. На сьогоднішній день вже встановлено котли, пальники, теплообмінники, насоси. Наступним етапом стане завезення труб, обв'язувального матеріалу та запорної арматури для обв'язки перед монтажом теплотехнічної частини.

Очільник області поспілкувався з присутніми, дізнався про перебіг ремонтних робіт та про те, які матеріали ще необхідні для більш швидкого та якісного їх завершення. Роботи планується закінчити наприкінці червня – початку липня.

Віктор Ремізов  закцентував увагу на тому, що після зустрічі 11 квітня голова ДонОДА направив близько 6 млн.грн. на реалізацію інвестиційних проектів в м.Селидове.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов