У Краматорську засуджено багатодітну матір, за вини якої 3-річна дитина залишилась без пальців на руці

У Краматорську засуджено багатодітну матір, за вини якої 3-річна  дитина залишилась без пальців на руці

У Краматорську Донецької обл. суд засудив до року позбавлення волі з випробувальним терміном на 2 роки багатодітну матір, з вини якої 3-річна дитина залишилася без пальців на руці. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької обл.

За інформацією прокуратури, 26-річна мати-одиначка, яка виховує 4 малолітніх дітей, залишила їх самих удома майже на добу; в той період хлопчик 2013 р.н. схопився за електричну плитку та обпік руку.

Побачивши опіки в дитини, жінка протягом трьох тижнів не зверталася за медичною допомогою. Як наслідок, некроз і гнійне запалення опікових ран призвели до ампутації п'яти пальців правої руки малюка і порушення її рухової функції.

У суді горе-матір своєї вини в інкримінованому злочині не визнала, однак державне обвинувачення, яке підтримувала Краматорська місцева прокуратура, довело, що саме злочинна недбалість матері та її байдужість до здоров'я своєї дитини довели хлопчика до каліцтва.

Слід зазначити, що через відсутність належної турботи матері за рідними дітьми сім'я з 2012 року перебуває на обліку в Службі у справах дітей Краматорської міської ради. Наразі діти засудженої перебувають у соціальних установах, а сама вона вагітна п'ятою дитиною.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію