УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!

У травні і початку червня (15 травня по 15 червня 2017 року) в м.Селидове будуть проведені тренінги на теми правильного, здорового харчування, гігієни і т. п.Учасники тренінгу отримають картки (ваучери) на покупку в магазині "Брусниця".

Відвідати треба буде один тренінг. Тривалість тренінгу 1 година. За відвідування тренінгу дають картку номіналом 550 грн., і поповнювати на цю суму будуть 4 рази (травень, червень, липень і серпень). Картки будуть вручатися безпосереднього після тренінгу.

В даному проекті можуть взяти участь МЕШКАНЦІ пільгових категорій та ПЕРЕСЕЛЕНЦІ пільгових категорій у яких дохід менше прожиткового мінімуму на людину та які проживають у містах Селидове, Новогродівка, Гірник, Українськ, Кураховка, Цукурине і Гострий. Необхідно обов'язкове підтвердження фінансового становища - довідка з ПФУ за формою ОК5 або довідка з податкової про доходи - довідка за останні 6 місяців.

Пільгові категорії в даному проекті - це:

- Сім'я переселенців без доходу, або сім'ї в яких дохід менше прожиткового мінімуму на особу (обов'язково підтвердження фінансового становища - довідка з ПФУ за формою ОК5 або довідка з податкової про доходи) - довідка за останні 6 місяців, довідка переселенця)

- Люди з серйозними хронічними захворюваннями до 55 років з мінімальним доходом (обов'язково підтвердження медичними документами і підтвердження доходу)

- Сім'ї з двома і більше дітьми без доходу або в яких дохід менше прожиткового мінімуму (малозабезпечені сім'ї, які стоять на обліку в УПСЗН - обов'язково потрібна буде довідка з УПСЗН, про те - що отримуєте допомогу як малозабезпечена сім'я)

- Очолюване жінкою господарство з більш ніж 2-ма дітьми (самотні мами (офіційно), вдови) з доходом менше прожиткового мінімуму (обов'язково витяг з РАЦС про те, що одинока мама або свідоцтво про смерть у разі, якщо вдова і документи, що підтверджують дохід)

ОБОВ'ЯЗКОВО ПОВИННІ БУТИ ІНН (ідентифікаційний номер) НА ВСІХ ЧЛЕНІВ СІМ'Ї. (Якщо раптом Ви з релігійних міркувань відмовилися від ІНН - повинен стояти штамп у паспорті про відмову від одержання ІНН).

Якщо у дітей немає ІНН - не зможете брати участь у проекті.

Тим, хто згоден відвідати тренінг необхідно заповнити анкету і чекати дзвінка для уточнення даних. Анкету необхідно заповнити на кожного члена сім'ї, (на кожного окремо, на дітей теж заповнюєте анкету). Прохання при заповненні Анкет сім'ям в яких більше однієї людини - заповнювати анкету ОКРЕМО на кожного) - АЛЕ ТЕЛЕФОН У ВСІХ ВКАЗАТИ ОДНОГО ЧЛЕНА СІМ'Ї.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfCbSa-gFx-k8KOKYdC9zr03RY9q34X5S8hQUmzUpY2SXLzNg/viewform

Якщо у Вас немає можливості заповнити анкету онлайн Ви зможете її заповнити особисто в друкованому вигляді з 24.04.2017 року по 12.05.2017 року в Активі переселенців в приміщенні ПК м. Селидове, вул. Маяковського, 6а з понеділка по п'ятницю з 10.00 до 14.00

(зараз ще немає друкованих бланків - будуть з 24.04.2017).

Телефони гарячих ліній +38 095 203 27 81, +38 063 845 63 46.

Дзвінки приймаються: понеділок – п'ятниця з 10.00 до 14.00.

Пенсіонери 60+ з мінімальною пенсією, інваліди 1 та 2 гр., сім'ї виховують дітей інвалідів, люди з серйозними хронічними захворюваннями (туберкульоз, ВІЛ, онкологія) , сім'ї які виховують дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування - НА ТРЕНІНГ НЕ ТРЕБА ЗАПИСУВАТИСЯ. ДЛЯ ДАНИХ КАТЕГОРІЙ БУДЕ ЗАПИС НА КАРТКИ БЕЗ ВІДВІДУВАННЯ ТРЕНІНГІВ - ПІЗНІШЕ (ОРІЄНТОВНО ЧЕРВЕНЬ, ЛИПЕНЬ Реєстрація на отримання карт без тренінгу для цих категорій буде з 01.07.2017 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію