До уваги учасників дорожнього руху!

До уваги учасників дорожнього руху!

За інформацією Гідрометцентру, у зв’язку з вторгненням арктичного повітря, на території Донецької області 19-21 квітня прогнозується дощ, місцями сильний, на півночі дощ з мокрим снігом, зниження температури у повітрі 0-5 С, внаслідок чого на дорожньому покритті може виникнути ожеледиця.

Правоохоронці нагадують водіям про неухильне дотримання Правил дорожнього руху. Необхідно бути дуже обережними на дорогах, вибирати безпечний швидкісний режим, враховувати інтенсивність руху, а також особливості і стан транспортного засобу.

Під час поїздок в умовах недостатньої видимості необхідно максимально знизити швидкість і збільшити дистанцію до транспортних засобів, що рухаються попереду. Крім того, необхідно рухатися з включеним ближнім світлом фар.

Доцільно також відмовитися від ризикованих маневрувань, які при несприятливих погодних умовах можуть привести до створення аварійних ситуацій.

Якщо виникає необхідність зупинитися, то швидкість потрібно знижувати поступово. При зупинці включайте аварійну світлову сигналізацію.

Шановні водії! Дотримуйтесь Правил дорожнього руху! Бережіть своє життя!

https://www.youtube.com/watch?v=GqWzqBY8fxo

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію