«Спільними зусиллями змінемо на краще економічну карту Донецької області» - Павло Жебрівський

14 квітня у Краматорську за участю голови облдержадміністрації Павла Жебрівського відбулось підписання Меморандуму про співробітництво у сфері сприяння розвитку малого і середнього підприємництва між Донецькою облдержадміністрацією та Публічним акціонерним товариством Комерційний банк «Приватбанк».

Підписання Меморандуму сприятиме розширенню доступу суб’єктів малого та середнього підприємництва до фінансових ресурсів, здешевленню кредитів, залучених суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації проектів, шляхом реалізації на конкурсних засадах механізму часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за залученими кредитами. Також Меморандум закріплює фінансування грантів для створення нового бізнесу.

«Наразі є домовленості з Польщею, Чехією та Литвою щодо стажування наших майбутніх підприємців. Цей Меморандум дозволить їм спростити залучення додаткового фінансування у вигляді кредитів за адекватними процентними ставками. Спільними зусиллями ми змінимо на краще економічну карту Донецької області», - заявив Павло Жебрівський. 

В обласному бюджеті на 2017 рік на часткову компенсацію  відсоткових ставок за залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва кредитами передбачено 10,5 млн.грн. Ще 140 мнл.грн. закладено для фінансування грантових проектів створення малого бізнесу. Підписання Меморандуму про співробітництво з ПАТ КБ «Приватбанк» надасть можливості розширити кількість потенційних учасників, які зможуть отримати компенсацію відсоткових ставок за залученими ними кредитами.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов