ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ

11 квітня місто Селидове, відвідав голова Донецької облдержадміністрації, керівник військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, де зустрівся з Селидівським міським головою Віктором Ремізовим для обговорення ходу реалізації інвестиційних проектів, які фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету.

В рамках зустрічі вони відвідали вул.Нагорну та загальноосвітню школу I-III ступенів №6.

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-1 ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-2
ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-3

Інвестиційний проект «Капітальний ремонт і реконструкція водопровідних та каналізаційних мереж по вул.Нагорна» просувається досить швидко, але міський голова зауважив, що це найскладніша інженерна вулиця міста. Усі роботи по прокладанню комунікацій планується завершити у другій декаді квітня.

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-4

Також найближчим часом планувалось асфальтування цієї дороги, але Павло Жебрівський сказав, що дорогу класти ще не можна у зв’язку з просіданням грунту. Віктор Ремізов закцентував увагу на тому, що тендерну процедуру та усі підготовчі роботи до наступного етапу слід зробити в цьому році. А через те, що ДНЗ №42 «Мальвіна» відвідує 250 дітлахів, обов’язково необхідно покласти тротуар та освітити вулицю.

Наступним об’єктом стала ЗОШ №6, яка в майбутньому стане опорною в м.Селидове.

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-5
ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-6

Павло Жебрівський оглянув котельню на твердому паливі, яку було побудовано  в 2016 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку і міського бюджету

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-7
ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-8

та стадіон, на якому планується покласти штучне покриття згідно проекту будівництва «Реконструкція футбольного майданчика з облаштуванням штучного покриття та огородження розміром 42*22 м. в Селидівській загальноосвітній школі I-III ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області» за рахунок обласного бюджету загальною кошторисною вартістю 1271,543 тис.грн.

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-9
ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-10

Селидівська міська рада подала на розгляд 2 проекти стосовно навчального закладу: «Реконструкція будівлі Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області (термомодернізація)» і «Капітальний ремонт внутрішніх приміщень та їх оснащення, внутрішніх інженерних мереж та благоустрій прилеглої території Селидівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 Селидівської міської ради Донецької області».

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-11

За першим проектом було укладено договір на проведення ремонтних робіт між Департаментом капітального будівництва та підрядною організацією. Вартість згідно експертного звіту – 12330,21 млн.грн. За другим проектом розроблена проектно-кошторисна документація.

Саме тому було оглянуто шкільну їдальню та обговорено необхідність часткової заміни опалення в школі.

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-12
ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-13 ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-14

Павло Жебрівський зазначив, що ЗОШ №6 стане найкращою в місті.

ВІЗИТ ГОЛОВИ ДОНЕЦЬКОЇ ОДА ДО М.СЕЛИДОВЕ, фото-15

Наприкінці зустрічі директор школи вручив голові ОДА подарунок від школярів з привітаннями до прийдешніх свят та побажаннями добра і миру.

визит Селидово Жебривский Ремизов ремонттруб
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію