Новогродівка в рамках програми «Допомога йде»

Проект “Допомога йде” починаючи з січня 2017 року реалізує оперативне командування “Схід” спільно зі штабом АТО, за ініціативи та підтримки народних депутатів України, голови Дніпровської обласної ради та головиЗапорізької ОДА. Проект реалізується на базімедичнихзакладівДніпровської та Запорізької областей і має на метінадатимедичнудопомогумісцевомунаселенню в зоніпроведення АТО. Цією весною в благодійний проект залучилось і наше місто, а саме Новогродівська міська рада та Новогродівська ЦМЛ.25дітей зприфронтових міст Донецької області, в тому числі 6 дітей з нашого міста, прибули доДніпровської обласної лікарні для обстеження, лікування, а при необхідності і оперативного втручання.

                     Діти отримають безкоштовне обстеження на сучасному обладнанні талікування у висококваліфікованих фахівців педіатричного профілю урамках благодійного проекту оперативного командування «Схід» «Допомога йде».

Дітиприбули разом із батьками,їх повністю буде обстежено, встановлено діагноз та призначено комплексне лікування до повного одужання. Сліднаголосити, що лікування повністю безкоштовне, в тому числі і оперативне.

Головна мета проекту полягає в тому, аби закріпити за кожною лікарнею Донеччини й Луганщини, яким бракує медперсоналу, висококваліфікованих спеціалістів з медичних закладівінших великих міст України. Це дасть можливість ефективно проводити лікувально-профілактичні заходи як для надання необхідної медичної допомоги мешканцям регіону, так і профілактики захворювань. Військовослужбовці беруть безпосередню участь в реалізації цього проекту та виконують завдання що до організації взаємодії в напрямку надання гуманітарної допомоги лікувальним закладам.

Головний лікар

Новогродівської ЦМЛ                                                       Р.І.Вороновська

днепро проект"допомогайде" спільнозАТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію