Посилені наряди поліцейських відпрацьовують Селидове

75 правоохоронців у складі 10 авто і 3 піших патрулів перекривають територію обслуговування Селидівського відділення поліції. Під посиленою увагою співробітників поліції – залізничні вокзали, автостанції, всі стратегічно важливі об’єкти, вулиці та в’їзди-виїзди з населених пунктів.

Вже четвертий день на території Покровської оперативної зони триває превентивне відпрацювання, яке проводиться за розпорядженням заступника голови Нацполіції – начальника ГУНП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна. Сьогодні спецзаходи проводяться на території обслуговування Селидівського відділення поліції.

В 6.30 на головній площі міста Селидове відбувся інструктаж задіяних сил поліції, який провели начальник Управління превентивної діяльності обласного главку Юрій Горустович, заступник начальника Покровського відділу поліції Петро Коцюрей та начальник місцевої поліції Анатолій Ковальчук.

В оперативно-профілактичному відпрацюванні задіяні співробітники главку та Селидівського відділення поліції додані сили.

Правоохоронці орієнтовані на вилучення нелегальної зброї і вибухівки, наркотичних речовин, профілактику та припинення злочинів, затримання учасників незаконних збройних формувань та злочинців, які перебувають у розшуку.

полиция селидово вилучення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію