Що потрібно українському фермеру і чого йому очікувати від держави?

Від великого до малого та середнього – приблизно так може звучати девіз 2017 року у відносинах держави з сільгоспвиробниками, що відображається у запланованій програмі підтримки фермерських господарств на 5,5 млрд гривень.

Державна продовольчо-зернова корпорація України (ДПЗКУ), як представник держави на українському зерновому ринку, спрямувала свої зусилля на посилення прямої співпраці з дрібними та середніми сільгоспвиробниками. За словами в.о. голови Правління ПАТ «ДПЗКУ» Олександра Григоровича, минулого року частка фермерів у структурі закупівель ДПЗКУ склала близько 60%. Це у три рази більше, ніж у 2015 році, коли їх частка становила лише 21%.

Політика ДПЗКУ сьогодні будується на плідній співпраці з сільгоспвиробниками. Головна мета – надати виробникам державну підтримку та можливість доступу до розгалуженої інфраструктури елеваторних потужностей ДПЗКУ на взаємовигідних умовах. Свідченням розширення такої взаємодії стало підписання у грудні минулого року Меморандуму про співпрацю з Агарним Союзом України.

Як реалізуються сьогодні програма державної підтримки сільгоспвиробників, що необхідно змінити у механізмах співпраці держави з фермерами та які перспективи її подальшого розвитку у 2017 році – ці та інші питання будуть обговорюватися в рамках круглого столу «Держава та сільгоспвиробники: що потрібно українському фермеру», який відбудеться 9 березня о 12.00 у залі «Укрінформу».

українськомуфермеру очікувативіддержави
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію