ВІДКРИТТЯ ВІДКРИТОЇ ПЕРШОСТІ М.СЕЛИДОВЕ З БОКСУ

В ЗОШ №13 м.Українськ відбулось відкриття Відкритої першості м.Селидове з боксу пам’яті заслужених тренерів України Комарова Валерія Ілліча та Олейника Петра Романовича.

В змаганнях приймають участь 85 спортсменів з міст: Селидове, Українськ, Гірник, Новогродівка, Білозерське, Покровськ, Родинське, Білицьке, Мирноград.

На церемонії відкриття були присутні організатори та почесні гості: заступник Селидівського міського голови Яна Передрій, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Сергій Горбунов, президент федерації боксу м.Селидове, майстер спорту України Олександр Шостак, директор дитячо-юнацької спортивної школи ім. В.В. Мирошниченка (м.Українськ) Володимир Іванов, головний суддя змагань Ігор Капітонов, тренер з боксу Віталій Нєшин та інші.

На початку заходу пам’ять заслужених тренерів України вшанували хвилиною мовчання.

Від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова учасників змагань, тренерів та батьків привітала Яна Передрій. Вона наголосила, що турнір в м.Українськ вже став традиційним і з кожним роком в ньому приймає участь все більше учасників. «Нажаль, спортивна школа шахти «Україна», яка була названа на честь учня П.Р.Олейника, не вміщує усіх бажаючих показати свою спортивну майстерність у цьому турнірі. Саме через це організаційним комітетом змагань, за участі виконкому Селидівської міської ради, було вирішено цього року проводити змагання в ЗОШ №13 м.Українськ»,- розповіла заступник міського голови. Вона побажала дітям перемог та чесного суддівства.

Сергій Горбунов приєднався до привітань і побажав спортсменам високих здобутків.

Ігор Капітонов, Віталій Нєшин та Олександр Шостак висловили слова глибокої поваги до тренерів, професіоналів своєї справи, на честь яких відбувається Відкрита першість м.Селидове з боксу.

Усі переможці та призери змагань будуть нагороджені медалями та грамотами Селидівської міської ради.

54-fill-400x240 - копия
54-fill-400x240 - копия
50-fill-400x240 - копия
50-fill-400x240 - копия
52-fill-400x240 - копия
52-fill-400x240 - копия
селидов рада
бокс.спорт.селидово новости.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію