ЗУСТРІЧ З АБІТУРІЄНТАМИ У ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ

Одним із важливих етапів в житті людини є визначення подальшої своєї долі – вибір професії.

Частіше цей вибір проходить стихійно, що призводить до помилок та виникнення додаткових проблем у молодої людини, яка починає самостійнє життя. Тому системна робота співробітників відділу по роботі з персоналом державної установи «Селидівська виправна колонія (№82)», з учнями загальноосвітніх навчальних закладів по професійній орієнтації стає щитом від помилкових кроків у виборі майбутньої професії.

02 березня 2017 року відбулася зустріч начальника відділу по роботі з персоналом Оксани Стрілець з випускниками шкіл м. Кураховє, які прийняли рішення вступити до Академії Державної пенітенціарної служби, отримати професію та подальшу свою долю пов'язати з проходженням служби в державній кримінально-виконавчій службі України. Під час зустрічі кандидати на начвання та їх батьки мали можливість отримати вічерпні відповіді на питання щодо вступу до навчального закладу, порядок проходження служби, порядок горошовому і речовому забезпечення та подальше працевліштування. На цю зустріч Оксаною Стрілець були запрошені курсанти четвертого курсу, що на даний час проходять практику в установі. Майбутні офіцери розповіли про умови життя і навчання у виші, умови проживання, харчування та відповіли на хвилюючи питання молодих людей і їх батьків.

Наприкінці зустрічі майбутні абітурієнти відмітили те, що до зустрічі в них було багато переживань та побоювань : Чи дійсно відповідає реальності надана інформація під час бесід в школах? Чи варто пов'язувати своє життя роботі з людьми яки порушили закон?, та не очикували на таку теплу зустріч і відверту розмову. Наостанок, дякуючи за щирість і теплий прийом пообіцяли, що цього року Академія пенітенціарної служби України отримає нових студентів, які присвятять своє життя кримінально-виконавчий службі України.

selidovo-rada
профессия колония исправляться селидово новости
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію