ДЕНЬ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ ДЛЯ ВИПУСКНИКІВ СЕЛИДІВСЬКОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЛІЦЕЮ

З метою наближення соціальних послуг до шукачів роботи й роботодавців в службі зайнятості   запроваджуються різні проекти та інновації. Серед  нововведень державної служби зайнятості – IT-сервіси.

У зв’язку з чим 27 лютого у приміщенні Селидівського міського центру зайнятості відбувся День центру зайнятості для випускників Селидівського професійного ліцею. Захід було організовано з метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття та ознайомлення студентської молоді з ситуацією на місцевому ринку праці, опанування  сучасними методами ефективної самопрезентації під час пошуку роботи

Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Світлана Євсюкова приділила особливу увагу інноваційним методам самопрезентації під час пошуку роботи, а саме, можливістю створення за допомогою фахівців центру зайнятості  відеорезюме для всеукраїнського кадрового резерву, які сприяють  реалізації професійної кар’єри молодого спеціаліста та працевлаштуванню за обраною професією. Були озвучені переваги створення відеорезюме та способи його використання. За допомогою практичних вправ  випускники  оволоділи ефективними прийомами пошуку роботи, технологією написання резюме, а також отримали  знання, необхідні для ефективної підготовки до співбесіди з роботодавцем,  відпрацювали навики побудови своєї стратегії пошуку роботи.

selidovo-rada
выпускники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію