ЗУСТРІЧ У МІСЬКОГО ГОЛОВИ

28 лютого, наше місто з робочою поїздкою відвідав народний депутат Верховної Ради України Сергій Сажко, де зустрівся з міським головою Віктором Ремізовим для обговорення насутніх питань Селидового.

Вони порушили питання стосовно інвестиційних проектів – і запланованих, і тих, які вже реалізуються. Народний депутат зазначив, що міським головою була проведена величезна робота і вона покращить соціально-економічний розвиток Селидового.

У зв’язку зі зверненнями громадян, вони також обговорили питання щодо незадовільного температурного режиму в дошкільному навчальному закладі № 44 «Пролісок» м.Селидове. Міський голова розповів, що міською радою було виділено кошти на проведення капітального ремонту із заміною існуючої тепломережі (рішення сесії від 25.01.2017 № 7/16-553).

Після цього, відділом освіти міської ради проведено допорогову процедуру закупівлі робіт в електронній системі “PROZORRO”, переможець визначений 23.02.2017. Договір з підрядною організацією на проведення капітального ремонту системи опалення в дошкільному навчальному закладі № 44 «Пролісок» буде укладений 02.03.2017, ремонтні роботи почнуться найближчим часом.

Також Віктор Ремізов звернувся до Сергія Сажка з проханням посприяти у розгляді питання надання додаткової медичної субвенції з державного бюджету місцевому бюджету м.Селидове.

selidovo-rada
Ремизов Сажко Селидово мер депутат встреча
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію