Масляна у Новогродівці

Масляна - свято, що збереглося з  язичницьких часів. Відзначається протягом тижня перед Великим постом. Люди справляли в цей період весняне свято - зустріч весни і проводи зими. По традиції святкування Масленої випадало на Прощену неділю. Але чомусь більшість міст святкують у інші дні, п’ятницю або суботу. Місто Новогродівка в свою чергу наслідує традиції та справляє Маслену у Прощену неділю. Так от і 26 лютого 2017 року на Шахтарській площі святкували це дивовижне свято. На небі яскраво сіяло  сонечко. Усе сприяло гарному настрою.

На ярмарку  можна було поласувати різноманітними млинцями та іншими ласощами. Серед присутніх був садочок « Берізка».  А громадська організація « Молодіжна платформа «Ново-Схід» пригощала усіх бажаючих безкоштовними млинцями ,які готували відразу на площі,і подавали із варенням, медом та згущеним молоком. За весь час було роздано більше ніж 500-шт млинців, якими громадяни пригощалися с радістю. Також у них можна було зігрітися  гарячим чаєм. При підтримці ТМ «Єрмолено» жителі та гості міста змогли насолодитися дивовижним смаком їхньої продукції.

Розпочали веселити народ  своїми чудовими народними  піснями «Маринівські дівчата» ( хор бабусь с. Маринівка). Потім  ведучі у яскравих костюмах «Зими» та «Весни» влаштовувати змагання,на перетягування канату, у якому приймали участь діти з’ясовуючи хто сильніший, перемогла дружба. Потім діти  змагалися хто скоріше з’їсть млинець. Також на святі були аніматори, які розважали дітей різноманітними конкурсами та танцями.  На при кінці усі зібралися навколо  опудала та й підпалили його. Як що вірити прикметі, то зважаючи на то що опудало згоріло швидко, то і Весна до нас рано прийде. Щира вдячність організатору цього свята  начальнику Новогродівського відділу культури Писарєвої Л. П. Також відбувся конкурс «Найкращій млинець» ,  у якому прийняли участь усі бажаючі. Заздалегідь  були роздані листівки та проводилась попередній  запис у редакції газети «Регіональні вісті». До фіналу було відібрано трьох учасників, журі складалось із дітей, котрим дали скуштувати різні млинці та віддати свій голос за вподобаний. Переможцем стала Наталя Павлівна, яка отримала подарунок. До кінця свята на площі грала музика і усі бажаючи танцювали.

На цій веселій ноті закінчилось це яскраве свято, громадяни покинули його с гарним настроєм та незабутніми спогадами. Чекаємо з радістю усіх у наступному році.

Масляна у Новогродівці, фото-1 Масляна у Новогродівці, фото-2 Масляна у Новогродівці, фото-3 Масляна у Новогродівці, фото-4 Масляна у Новогродівці, фото-5 Масляна у Новогродівці, фото-6 Масляна у Новогродівці, фото-7 Масляна у Новогродівці, фото-8 Масляна у Новогродівці, фото-9 Масляна у Новогродівці, фото-10 Масляна у Новогродівці, фото-11 Масляна у Новогродівці, фото-12 Масляна у Новогродівці, фото-13 Масляна у Новогродівці, фото-14 Масляна у Новогродівці, фото-15 Масляна у Новогродівці, фото-16 Масляна у Новогродівці, фото-17 Масляна у Новогродівці, фото-18 Масляна у Новогродівці, фото-19 Масляна у Новогродівці, фото-20 Масляна у Новогродівці, фото-21 Масляна у Новогродівці, фото-22 Масляна у Новогродівці, фото-23 Масляна у Новогродівці, фото-24 Масляна у Новогродівці, фото-25 Масляна у Новогродівці, фото-26 Масляна у Новогродівці, фото-27
новогродовка масляница праздник площадь блины.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции