В Україні хочуть заборонити нічний продаж алкоголю

18 депутатів Верховної Ради пропонують парламенту заборонити продаж алкогольних та тютюнових виробів з 22:00 до 8:00 за винятком закладів ресторанного господарства.

Про це йдеться в законопроекті №6137, зареєстрованому в Раді 24 лютого.

Депутати пропонують встановити, що продаж пива (в тому числі безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонений законом час передбачає штраф від 300 від 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5,1-10,2 тис. гривень).

Ті ж дії, вчинені повторно протягом року, - караються штрафом від 600 до 1 000 мінімумів (10,2-17 тис. гривень) з конфіскацією предметів торгівлі та забороною торгувати алкоголем протягом 1 року.

Серед ініціаторів законопроекту депутати Михайло Головко та Юрій Левченко (обидва - позафракційні), Наталя Корчинська (фракція Радикальної партії Олега Ляшка), Олег Медуниця (фракція Народний фронт), Євген Рибчинський (група Воля народу), Сергій Рудик (Блок Петра Порошенка) та Ігор Луценко (Всеукраїнське об'єднання Батьківщина).

Нагадаємо, що у вересні 2016 року Київська міська рада прийняла рішення про заборону реалізації алкогольних, слабоалкогольних напоїв та пива у стаціонарних об'єктах торгівлі (магазинах і торгових мережах) з 23:00 до 10:00.

У грудні 2016 року Київське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету зобов'язало Київську міськраду протягом місяця (до 21 січня) скасувати заборону.

biz
алкоголь ніч заборонять
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію