ЗИМОВИЙ БАЛ У ЦДТЮ

У Центрі творчості дітей та юнацтва у лютому місяці відбувся міський захід «Зимовий бал у стилі «Дами та Валети» для старшокласників загальноосвітніх шкіл міст Селидове. У ньому прийняли участь більше 100 учнів шкіл Селидового, Українська, Гірника, Курахівки, Цукуриного, а також і вихованці позашкільних закладів ЦТДЮ м.Селидове, БТДЮ м.Українськ та ПДЮТ м Гірник.

Відкрила свято методист з виховної роботи центру творчості дітей та юнацтва С.І.Бутікова, вона привітала усіх присутніх та побажала чудового відпочинку, за получити масу вражень і захоплень від проведеного заходу.

ЗИМОВИЙ БАЛ У ЦДТЮ, фото-1

Доброзичлива атмосфера на святі відчувалася серед школярів, яку створювали ведучі заходу Анна Завгородня (педагог - організатор ЗОШ № 2) та Олексій Журавель (керівник гуртка та культорганізатор ЦТДЮ). Масу задоволень старшокласники получили від проведених ведучими цікавих конкурсів, вікторин, аукціонів, художніх номерів, які підготували учасники заходу. Художні виступи учнів Валерії Лесівої (ЗОШ № 18), Іллі Чубова та Елєн Крікорової (Селидівської загальноосвітньої гімназії), Єлизавети Припичек і Наталії Фоміної (педагог-організатор ЗОШ №13 м.Українськ), а також чаруючі вальси пар (ЗОШ № 12, № 18) та діфілє (показ моделей) вихованців гуртка «Роксолана» ЦТДЮ (керівник: Вікторія Бутікова) запалювали серця дівчат та юнаків.

Старшокласники приймали саму активну участь в проведенні різноманітних конкурсів. Переможці були нагороджені найкращими призами, подарунками та солодощами. Ніхто із учасників не залишився без уваги.

ЗИМОВИЙ БАЛ У ЦДТЮ, фото-2
selidovo-rada
селидово бал праздник новости
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію