МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ У ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ

Кожного року 21 лютого увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови.

Це свято досить молоде. Воно було запроваджено у листопаді 1999 року згідно тридцятої сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО з метою захисту мовної й культурної багатоманітності.

Цього дня, вшановуючи рідну мову, багато співробітників установи прийшли на службу в національному вбранні. В холі штабу установи, співробітниками відділу по роботі з персоналом був обладнаний куточок української мови, де на рушниках знаходились книги з творами великих українських письмеників таких як: Т. Шевченко, Л.Україники, М.Коцюбинського, О.Гончара, І. Франко. Приємним початком робочого дня стало те що, першим хто зутрічав співробітників установи – були українські народні пісні про рідну мову.

Кожен співробітник нашої установи відчув на собі щірість, багатогранність,співучисть та красу української мови бо мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу.

430

431

«Українською мовою розмовляли наші діди та прадіди, а матері та бабусі співали колискові! Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу. Збережіть її в усій чудовій красі для себе й наступних поколінь!», - наголосив начальник установи Олексій Чуєв.

новости селидово праздники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію