ДЕНЬ ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ

Пошук першого робочого місця – справа складна, але якщо бути цілеспрямованим та наполегливим, то можна зробити вдалий старт у професійній кар’єрі. У нагоді будуть також і знання, отримані за допомогою фахівців служби зайнятості.

17 лютого у Селидівському гірничому технікумі відбувся День центру зайнятості. Захід було організовано Селидівським міським центром зайнятості з метою підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття та ознайомлення студентської молоді з ситуацією на місцевому ринку праці, опанування сучасними методами ефективної самопрезентації під час пошуку роботи.

У вступному слові заступник директора центру зайнятості Інеса Кравцова розповіла про важливість та соціальне значення заходу, ознайомила з послугами, що надаються службою зайнятості; надала інформацію про стан ринку праці та перспективи його розвитку, потребу підприємств, організацій і установ у кваліфікованих кадрах, можливості подальшого працевлаштування.

Вона акцентувала увагу присутніх, що державна служба зайнятості постійно розвивається, дбає про вдосконалення та якісне покращення соціального захисту громадян. З метою наближення соціальних послуг до шукачів роботи й роботодавців в службі зайнятості запроваджуються різні проекти та інновації. Серед нововведень державної служби зайнятості – IT-сервіси.

Начальник відділу активної підтримки безробітних Яна Чепурна приділила особливу увагу інноваційним методам самопрезентації під час пошуку роботи, а саме, можливістю створення за допомогою фахівців центру зайнятості відеорезюме для всеукраїнського кадрового резерву, які сприяють реалізації професійної кар’єри молодого спеціаліста та працевлаштуванню за обраною професією. Були озвучені переваги створення відеорезюме та способи його використання.

Студенти повинні знати, що закінчуючи навчальні заклади, вони мають право на допомогу під час пошуку роботи.

372

Звернувшись до центру зайнятості, молоді люди можуть розраховувати на підтримку у пошуку роботи, відвідати семінари з техніки пошуку роботи та інші проінформаційні і профконсультаційні заходи, отримати консультації профільних фахівців тощо.

selidovo-rada
новостиселидовоновогродовка.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции