« Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день

   Наша країна пережила чимало бід за останні століття. Мирне життя перетворювалось в боротьбу  за виживання та незалежність. Кожен день був як останній, не знаючи що буде завтра ,люди йшли в бій  з надією в серці на краще майбутнє.
   И ось коли нарешті повітря наповнилось запахом миру і спокоєм  ,смак незалежності почав віддавати кривавим відтінком людей які стали на захист своєї країни стіною , приймаючи кулі як належне. З усмішкою на вустах падали  не   здаючись до останнього подиху, пришвидшуючи серцебиття передавали любов до України в останні хвилини свого життя..
 Саме такою стіною стали загиблі мітингувальники «Небесна Сотня» ,які поклали своє життя за незалежність, звершившиє «Революцію гідності» у грудні 2013 та у лютому 2014 року.
   В пам’ять про загиблих  в місті Новогродівка , у будинку культури  пройшов концерт реквієм на якому були   присутні  військовослужбовці  ,які вшанували загиблих хвилиною мовчання , та члени міської ради..
« Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день  дали надію на перемогу , ставши символом свободи та гідності для свого народу.
   Пам'ять про героїв завжди вічна , так само як и їхні душі, що зараз з кожним із нас , в самому серці , на наших вустах, в нашому житті…
   Називатися героєм може кожен, але не кожен може їм стати , стати героєм що віддав своє життя за країну , за людей, за незалежність…

« Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день, фото-1 « Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день, фото-2 « Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день, фото-3 « Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день, фото-4 « Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день, фото-5 « Небесна Сотня» це ті люди , які немов сонце в похмурий день, фото-6
НебеснаСотня новостиСелидовоНовогродовка.
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции