«НЕХАЙ ПАМ’ЯТЬ ГОВОРИТЬ»

 15 лютого, о 12:00 у Селидівському професійному ліцеї відбувся коцерт на честь вшанування пам’яті учасників бойових дій на території  інших держав «Нехай пам’ять говорить».

290

З вітальним словом до присутніх звернулась голова Селидівської міської громадської організації «Союз жінок України», мати воїна-інтернаціоналіста Галина Фоміна. Вона оголосила про початок заходу та коротко розповіла про жахливі події часів Афганської війни.

291

293

292

Від імени Селидівського міського голови Віктора Ремізова до присутніх звернувся секретар ради Микола Голубенко і подякував учасникам бойових дій на території інших держав за те, що через 28 років вони все ще передають підростаючому поколінню історію подвигу солдата, який рятував чужу землю ціною власного життя.

295

Подяки міської ради за активну громадську позицію, особистий внесок у патріотичне виховання молоді м.Селидове та з нагоди Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території  інших держав були вручені Мирославу Фоміну та Сергію Мірзаєву.

296

297

Микола Голубенко також побажав усім миру, щастя та благополуччя.

Голова обласної організації повітряно-десантних військ, підполковник запасу та учасник гурту «Білі куполи» Сергій Власенко висловив глибоку шану до побратимів та вручив десантникам орден ім.Маргелова,

298

посвідчення «Союзу десантників» Донецької області «Ніхто окрім нас»,

301

302

303

300

а також Подяки «Союзу десантників» Донецької області за активну участь у громадському житті, особистий вагомий внесок у реалізацію державної молодіжної політики, справу військово-патріотичного виховання молоді та на честь Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території  інших держав і сувенірні календарі.

307

299

Володимир Бабіч, голова Селидівського теркома профсоюзу працівників вугільної промисловості надав матеріальну допомогу членам сімей загиблих героїв.

305

Загиблих воїнів-інтернаціоналістів вшанували хвилиною мовчання. Матерям та дружинам були вручені квіти за їх щоденну витримку, розуміння, терпіння та самовіддану любов до своїх чоловіків.

306

Для всіх присутніх гурт «Білі куполи» виконав відомі військово-патріотичні пісні, а військово-патріотичний клуб «Чорні вовки» м.Курахове продемонстрували глядачам свою гарну фізичну підготовку.

294

 Захід пройшов у теплій атмосфері  і завершився побажаннями міцного здоров’я, благополуччя та миру на нашій землі.

308

selidovo-rada
ДеньИнтернаценалистов Афганистат СелидовоНовости
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции