У СЕЛИДІВСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ ДОЛУЧАЮТЬ МОЛОДЬ ДО ЛАВ КРИМІНАЛЬНО – ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ

В період з січня по лютий 2017 року працівниками відділу по роботі з персоналом Селидівської виправної колонії були відвідані навчальні заклади містечок та сіл, які знаходяться в зоні розташування установи.

Захід пройшов з метою професійної орієнтації випускників 2017 року. Під час проведення зустрічей з молоддю була надана вичерпна інформація щодо Юридичної академії державної кримінально-виконавчої служби України (м. Чернігів), умови вступу, навчання та порядку проходження служби. Велику зацікавленість виявили випускники щодо переваг перебування на державній службі, а саме - пільгового періоду проходження служби, безкоштовного навчання та гарантованого працевлаштування.

Постійна методична та кропітка робота щодо вивчення, добору та підготовки майбутніх працівників кримінально-виконавчої системи приносить свої результати, курсанти та молоді офіцери – випускники вищих навчальних заходів кожного року прибувають до установи для проходження стажування та подальшої служби на офіцерських посадах.

У СЕЛИДІВСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ ДОЛУЧАЮТЬ МОЛОДЬ ДО ЛАВ КРИМІНАЛЬНО – ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ, фото-1
У СЕЛИДІВСЬКІЙ ВИПРАВНІЙ КОЛОНІЇ ДОЛУЧАЮТЬ МОЛОДЬ ДО ЛАВ КРИМІНАЛЬНО – ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ, фото-2
selidovo-rada
МолодежьСелидово ТюрьмавСелидово НовостиСелидово
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции