Адміністративна відповідальність за розпивання алкогольних напоїв в громадському місці, обернулась для мешканця Селидового кримінальною

Якби 42-річний мешканець Селидового виконав законні вимоги правоохоронців, то за скоєне ним адміністративне порушення сплатив би тільки штраф. Але, за вчинення опору співробітникам поліції під час виконання ними службових обов’язків  правопорушнику тепер загрожує до 2 років позбавлення волі.

Під час патрулювання вулиць міста, поліцейський наряд побачив на вулиці чоловіка, який перебував в стані алкогольного сп’яніння та продовжував вживати спиртні напої. Правоохоронці підійшли до порушника, представились, пред’явили службові посвідчення та попросили у нього документи, зазначивши, що він порушує адміністративне законодавство, а саме ст. 178 «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді. Чоловік відмовився надати документи, натомість почав агресивно себе поводити, лаятися та чинити опір поліцейським при виконанні ними службових обов'язків щодо забезпечення правопорядку.

За фактом опору співробітнику поліції відкрите кримінальне провадження за попередньою правовою кваліфікацією частини 2 статті 342 «Опір працівникові правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків, державному виконавцю чи приватному виконавцю під час примусового виконання рішень, члену громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону або військовослужбовцеві під час виконання цими особами покладених на них обов'язків щодо охорони громадського порядку або уповноваженій особі Фонду гарантування вкладів фізичних осіб » Кримінального кодексу України. Згідно із санкцією статті, 42-річному мешканцю Селидового загрожує покарання від штрафу до позбавлення волі строком до 2 років.

pokrovsk-police
Селидово Алкогльвобщественныхместах штрафы
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции