МІТИНГ «ДЗВОНИ ПАМ’ЯТІ»

На честь вшанування пам’яті учасників бойових дій на території  інших держав, у місті відбувся мітинг «Дзвони пам’яті» біля  пам’ятного знака загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

В заході взяли участь: Селидівський міський голова Віктор Ремізов, голова міської громадської організації «Гіндукуш» Олег Сімаков, голова Селидівського відокремленого підрозділу громадської організації «Донецька обласна організація ветеранів повітряно-десантних військ «Союз десантників» Мирослав Фомін, учасник бойових дій на території інших держав, підполковник у відставці Михайло Арєф’єв, духовенство та громадськість міста.

Віктор Ремізов подякував громадським організаціям «Гіндукуш» та «Союз десантників» за співпрацю з державними органами та міською владою у вирішенні питань соціального захисту ветеранів, героїко-патріотичного виховання молоді, за те, що вони передають молодому поколінню історію подвигу солдата, який став історією країни. Він побажав усім присутнім мирного неба, здоров’я, благополуччя та щастя.

Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знака загиблим воїнам-інтернаціоналістам.

259

263

268

261

260

264

265

266

267

262

269

270

271

273

http://selidovo-rada.gov.ua
ДеньпамятивСелидово.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію