Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці

Сьогодні мешканці Авдіївки через нестачу українських каналів та газет щовечора сідають за перегляд терористичних каналів. З десяток російських програм, кілька радіостанцій фейкової «ДНР» та жодної української періодики…Окрім спецвипуску «Поліції Донеччини», що запроваджений виключно для авдіївців.

Зараз у прифронтовій Авдіївці тиша. Люди потрохи оговтуються від обстрілів та працюють над відновленням своїх домівок. У пунктах поліції, що у цілодобовому режимі надають всебічну допомогу авдіївцям, людно – сюди привезли дрова, які поліцейські роздають всім бажаючим. Вишикувалася черга і за черговим спецвипуском поліцейської газети, який тільки-но доставлено з Маріуполя. Це єдине українське видання, що поширюється серед населення.

Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці, фото-1
Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці, фото-2

Частину української преси правоохоронці залишили у пунктах поліції, які зараз працюють як штаби допомоги, інші екземпляри - доставляють під час превентивних заходів. Першими отримали свіжий номер мешканці старої частини міста.

- Тут інформаційний голод. Ми видали спецвипуск газети спеціально для жителів Авдіївки, щоб люди мали об’єктивну та повну інформацію про ситуацію в місті, про те, куди можна звернутися за допомогою, щоб розуміли, що тут відбувається, - зазначив В’ячеслав Аброськін.

- Дуже хочеться, щоб нам зробили українське телебачення. Вдома у нас цифрове телебачення, але там працюють лише російські канали та канали «ДНР». Кому це потрібно? Всю інформацію, що ми маємо, нам передають хлопці, за що їм велика подяка. Це все, що нам надходить з України, - розповідає Тетяна Кондачкан. Раніше жінка мешкала в Грузії, але через бойові дії була вимушена виїхати до Донецька, а потім з тих же причин опинилася в Авдіївці. Війна наздогнала її і тут, та гостя не втрачає оптимізму. - Серцем я українка. Це моя друга Батьківщина, - зізнається вона. Каже, що лише завдяки поліцейським зберігається відчуття того, що держава піклується про авдіївців. Навіть останній обстріл, що трапився кілька днів тому, вона пережила у пункті поліції.

Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці, фото-3

Зараз тут продовжують нести службу майже 120 правоохоронців. Окрім своїх прямих обов’язків із забезпечення правопорядку та розкриття злочинів, вони надають підтримку населенню – кому доставити дрова, кому видати гуманітарку, а декого просто вислухати. Жодному з тих, хто звернувся чи-то за допомогою, чи-то за порадою, співробітники не відмовили.

Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці, фото-4
Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці, фото-5
Боротьба з проросійською пропагандою. Поліцейська газета стала першим українським виданням в Авдіївці, фото-6

Відділ комунікації поліції

http://pokrovsk-police.dn.ua
Авдеевка Донбасс эвакуация жители пункты спасатели полиция
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію