Директор Авдіївського коксохіму - «блокировщикам» Донбасу: Запрошую цих діячів розбирати разом з нами завали

Блокування залізничних сполучень на Донбасі загрожує втратою робочих місць для працівників підприємств і посилить економічну ситуацію в Україні. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив директор Авдіївського коксохімічного заводу Муса Магомедов.

«Я скажу коротко - це самоуправство і беззаконня, що руйнує економіку. Скажіть, кому вигідно, щоб українські заводи зупинялися, щоб люди втрачали роботу? Я знаю, що таке стоїть завод. Тиша до дзвону у вухах і ніякої надії на майбутнє. У тисяч людей. Я запрошую цих діячів в Авдіївку, розбирати разом з нами завали, що дісталися нам після обстрілів, нехай зроблять нарешті щось корисне. Маю велику надію, що ініціатори цих подій коли-небудь зрозуміють - в ім'я майбутнього потрібно будувати, а не руйнувати », - написав він.

Також Магомедов повідомив, що Авдіївка оговтується від жаху останніх тижнів. «Продовжують розбиратися завали, ввозяться будматеріали для відновлення міста», - поділився інформацією директор Авдіївського коксохімічного заводу.

Нагадаємо, 26 грудня ветерани АТО оголосили про початок торгової блокади «ДНР» і «ЛНР», яка триватиме до тих пір, поки не будуть звільнені всі українські полонені. 14 січня в Лисичанськ (Луганська обл.) Прибула перша група добробатов. До безпосередніх дій ветерани добровольчих батальйонів «Айдар» та «Донбас» перейшли 25 січня, перекривши залізницю «Луганськ - Лисичанськ - Попасна». 26 січня учасники протесту заблокували залізничну станцію Светлановим в Попаснянському районі Луганщини. 2 лютого заблокована ЖД-гілка в Донецькій області під Бахмутом.

Штаб блокади заявив, що в разі силового розгону протестуючих, вони перейдуть до партизанських методів боротьби і знищать залізничні магістралі. Але 6 лютого правоохоронці розблокували трасу під Бахмутом Донецької області.

26 січня прокуратура Луганської області порушила кримінальну виробництво за фактом блокування залізниці ветеранами АТО.

Блокування транспортування вугілля з непідконтрольних територій призвело до недопоставки палива на електростанції України, що загрожує енергетичній безпеці всієї країни. Під загрозою зупинки залишилися Слов'янська ТЕС, Краматорська ТЕС та ін.

Станом на 30 січня нанесені блокадою збитки склали 35 млн грн. Станом на 31 січня сума збитків, завданих «Укрзалізниці», склала 2 млн 292 тис. Грн.

За підрахунками активістів, за перші 9 днів блокади вони не пропустили через лінію розмежування не менше 6 тис. Вагонів

БЛОКАДАДОНБАССА АКХЗ АВДЕЕВКА.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію