Напередодні професійного свята колектив Красноармійської місцевої прокуратури привітав ветеранів прокуратури

Сьогодні, 30 листопада, напередодні професійного свята працівників прокуратури, керівництво Красноармійської місцевої прокуратури привітало ветеранів цього органу.

 За словами в.о. керівника Красноармійської місцевої прокуратури Олександра Щепіхіна, прокуратура була і є одним із основних для вітчизняної правової системи інститутів, який у складний період реформування суспільних відносин повинен зміцнюватися та вдосконалюватися як багатофункціональна державна структура. Він додав, що нині працівники прокуратури активно втілюють в життя принципи верховенства права, стоять на варті Закону в усіх сферах суспільного життя, координують роботу правоохоронних органів у боротьбі з організованою злочинністю,

 Велику подяку він висловив ветеранам прокуратури, які свій досвід, професіоналізм та знання передали більш молодим співробітникам. Саме за їх чіткої настанови, більшість працівників починали свої перші кроки у цій структурі.

 «Ми безмежно вдячні Вам за Вашу відданість справі і глибоку мудрість, яку Ви залишили у стінах органів прокуратури. Тож хай доля завжди буде прихильною до Вас, а підтримка та увага рідних та близьких додає Вам сил, оптимізму, впевненості у майбутньому», - підкреслив Олександр Щепіхін.

 Загалом поздоровлення сьогодні отримали ветерани прокуратури, які проживають у містах Покровськ, Мирноград, Селидове та Великоновосілківському районі. 

Україна прокуратура професійнесвято
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію