Службовi особи управління статистики Доннеччини пiдозрюються у привласненнi понад 280 тис грн бюджетних коштiв.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області слідчими ГУ НП в Донецькій області повідомлено про підозру начальнику та заступнику одного з міських підрозділiв Управління статистики в Донецькій областi у вчиненні злочинів, передбачених ст.ст. 191 та 366 КК України.

Встановлено, що вказані службові особи, зловживаючи службовим становищем, діючи з корисних мотивів, подали до вищестоящого органу наявні у них документи сторонньої особи, яка перебувала за межами України, для прийняття її на роботу.

Після видання наказу про призначення цієї особи, спільники протягом трьох років вносили в табелі обліку робочого часу неправдиві відомості щодо відпрацьованого часу фіктивного робітника, а нараховану йому зарплату витрачали на власні потреби.

Крім того, користуючись тяжкою ситуацією в регіоні, керівники установи вирішили покращити своє матеріальне становище за рахунок держави.

Так, наприкінці 2014 року вони визначили ряд підлеглих осіб, яким повідомили, що для допомоги колегам-переселенцям робітникам буде щомісячно нараховуватися премія, яку вони мають здати керівництву для подальшого спрямування переселенцям.

Після цього підозрювані щомісячно подавали пропозиції про преміювання саме цих підлеглих та отримані у вигляді премій кошти збирали з працівників у день виплати заробітної плати під вказаним приводом.

Отримані таким чином кошти на благочинні цілі не дійшли, а були витрачені спільниками на власні потреби. Заподіяна державі шкода сягає понад 280 тис.грн.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Гроші прокуратура неіснуючіробітники центрстатистики
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію