Всеукраїнський турнір з кікбоксингу, присвячений пам’яті Орла Павла Опанасовича

11-13 листопада в Черкасах проходив Всеукраїнський турнір з кікбоксингу, присвячений пам’яті  Орла Павла Опанасовича.

Донецька область на змаганнях була представлена містами Мирноград та Новогродівка.

Наші кікбоксери у своїх категоріях вибороли 10 золотих, 6 срібних та 4 бронзові медалі. Спортсмени з Новогродівки здобули 7 золотих медалей, 4 срібні та 3 бронзові!

Усього в турнірі взяли участь 378 спортсменів з 14-ти областей України. Шуфрич Микита ЗОШ № 10 став двократним чемпіоном з Фул-контакту та Лоу-кік; Индик Ганна ЗОШ №7 двократна чемпіонка з лайт-контакту та з кік-лайту! Наддол Олександр ЗОШ № 7 срібний призер з лайт-контакту; Кузьменко Влад ЗОШ № 7 у Лоу-кік здобув 2 місце та 3 місце у Фул-контакті; Данильчук Данил ЗОШ № 7 Лоу-кік - 2 місце; Буряк Євген ЗОШ № 7 - двократний чемпіон з Фул-контакту та Лоу-кік; Петрів Олег ЗОШ № 7 зайняв 1 місце у  Лайт-контакті та 3 місце у кік-лайті; Смоляков Олександр срібний призер з кік-лайту та бронзовий з лайт-контакту!

Велику вдячність за матеріальну допомогу висловлюємо Білецькій Л. М.