У Краматорську судитимуть організаторку незаконного референдуму

За організацію проведення незаконного референдуму жінці загрожує до 10 років позбавлення волі.

Досудовим розслідуванням що здійснювалось під процесуальним керівництво прокуратури Донецької області встановлено, що у травні 2014 року мешканка Краматорська, з метою зміни меж території та державного кордону України та виведення з-під юрисдикції України окремих адміністративно-територіальних одиниць Донецької області, організувала та керувала роботою однієї з так званих дільничних виборчих комісій під час проведення незаконного референдуму на території міста Краматорська.

За наказами учасників терористичної організації «ДНР», обвинувачувана контролювала та координувала роботу громадян, залучених в якості «членів дільничної комісії», яким видавала так звані бюлетені для голосування, розподіляла між ними обов’язки в частині формування списків громадян, які завершили вказане незаконне голосування, а також передачу бюлетенів, озброєним представникам терористичної організації «ДНР».

На теперішній час прокуратура Донецької області затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт відносно організаторки незаконного референдуму у м. Краматорську. Їй загрожує до 10 років за ґратами.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Референдум організаторка обвинувачення покарання прокуратураДонецькоїобласті
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію