На радість дітлахам: відкриття майданчика у м.Селидове

Радість. Посмішки. Щасливі обличчя. Для дітей, які проживають в м.Селидове по вул.Козацька, вул.Джерельна та інших прилеглих вулиць 11 листопада відбулося справжнє свято – обладнання дитячого майданчика, який пордарував маленьким дітлахам для веселого та активного відпочинку народний депутат України Сажко С.М.

За участю секретаря Селидівської міської ради Голубенко М.І., депутата Селидівської міської ради Старика І.В. та особисто народного депутата України Сажка С.М. з мешканцями вулиць стали до роботи по встановленню дитячих каруселів, гойдалок, гірок.

Тут же громадськість приєднались і до благоустрою майданчика: своїми руками з підручного матеріалу була зроблена огорожа, висаджені дерева.

Робота об’єднала всіх: від народного депутата України до маленької дитини. Саме з малого починається велика справа наших людей. Дбати про молодь - значить дбати про майбутнє свого міста. 36 малюків цих вулиць тепер мають змогу проводити активно своє дозвілля.

Квартальні голови вулиць м.Селидове Ломака Л.І, Ярош Г.Ю., Потолова Т.Н., Дзюба М.Н. висловили слова подяки народному депутату України Сажку С.М. за його увагу та турботу, за подаровану радість, дитячий майданчик.

Безумовно, тільки спільними зусиллями ми зможемо покращити рівень нашого життя.

На радість дітлахам: відкриття майданчика у м.Селидове, фото-1 На радість дітлахам: відкриття майданчика у м.Селидове, фото-2 На радість дітлахам: відкриття майданчика у м.Селидове, фото-3 На радість дітлахам: відкриття майданчика у м.Селидове, фото-4 На радість дітлахам: відкриття майданчика у м.Селидове, фото-5 На радість дітлахам: відкриття майданчика у м.Селидове, фото-6
selidovo-rada.gov.ua
Селидове дитячиймайданчик.відкриття нардеп Сажко
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію