Свято працівників культури у м.Селидове

9-ого листопада в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Це свято є визнанням заслуг людей творчих, емоційних, які допомагають усім нам розуміти і цінувати прекрасне, дбають про естетичне і моральне виховання, сприяють збереженню народних традицій і звичаїв. В цей день, коли вшановують артистів, музикантів, працівників клубів, музеїв, бібліотек, шкіл мистецтв, Будинків культури, аматорів мистецтв, чия діяльність спрямована на збереження культурних цінностей і примноження культурної спадщини країни.

Міський голова Ремізов В.В. висловив щирі слова  вдячності за їх важливу  працю, за те, що вони забезпечують надійний зв'язок між поколіннями, дбайливо зберігаючи і примножуючи все краще, що було накопичено попередніми поколіннями, надають людям можливість поринути в чарівний світ мистецтва, організовують неповторні і незабутні концертні програми, влаштовують пізнавальні виставки та експозиції, проводять цікаві екскурсії. Він побажав всім працівникам культури нашого міста здоров'я, творчого довголіття на довгі роки, натхнення, успіхів у всіх починаннях, щастя, благополуччя, любові.

Віктор Володимирович вручив кращим працівникам сфери культури Почесні грамоти від Міністерства культури України та грамоти Селидівської міської ради за вагомий особистий внесок у розвиток української культури, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Свято працівників культури у м.Селидове, фото-1 Свято працівників культури у м.Селидове, фото-2 Свято працівників культури у м.Селидове, фото-3
selidovo-rada.gov.ua
Деньпрацівникакультури свято привітання Селидове
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію