"ВЕСЕЛІ СТАРТИ" В СЕЛИДІВСЬКІЙ ДЮСШ

9 листопада 2016 року в дитячо-юнацькій спортивній школі м.Селидове пройшов міський етап обласних змагань серед школярів «Веселі старти».

В змаганнях прийняли участь переможці зональних етапів по освітнім округам з міст Селидове - загальноосвітня школа №2, Українськ- загальноосвітня школа №13, Гірник- загальноосвітня школа №18 і смт. Курахівка - загальноосвітня школа №22.

Організаторами заходу виступили виконком Селидівської міської ради, відділи з питань фізичної культури та спорту та освіти. Діти 2006 року народження змагалися в 4 комплексних естафетах:

- Швидкість з м’ячем;
- Ловкий м’яч;
- Флорбол;
- Стрітбол

На відкритті змагань начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Сергій Юрійович Горбунов, від імені Селидівського міського голови Віктора Володимировича Ремізова, привітав всіх учасників з виходом до міського етапу змагань, побажав чесної боротьби і перемоги.

В результаті завзятої боротьби місця розподілилися таким чином:

- І місце - загальноосвітня школа №18,
- ІІ місце - загальноосвітня школа №13,
- ІІІ місце - загальноосвітня школа №2.

Переможці і призери змагань отримали медалі від відділу з питань фізичної культури та спорту. А команда загальноосвітня школа №18 продовжить свій виступ та прийме участь в зональному етапі в м.Родинське 25 жовтня 2016.

Селидове ДЮСШ веселістарти змагання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію