КОНСУЛЬТАЦІЇ В АКУШЕРСЬКО-ГІНЕКОЛОГІЧНОМУ ВІДДІЛЕННІ СЦМЛ

Соціальне сирітство є однією з найбільш актуальних сучасних проблем українського суспільства.

Окрему групу дітей - сиріт становлять діти, від яких відмовились матері ще в пологових будинках. Найчастіше це мами, які перебувають в складних життєвих обставинах та не можуть їх самостійно вирішити.

З метою формування відповідального та усвідомленого батьківства, попередження раннього соціального сирітства, щомісячно, спеціалістом Селидівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться соціальна робота в акушерсько-гінекологічному відділенні центральної міської лікарні.

08.11.2016 року в рамках цієї роботи з вагітними та породіллями працівником центру проведено бесіди з питань родинного виховання, планування сімейного життя, формування відповідального, усвідомленого батьківства, взаєморозуміння між членами сім’ї, подолання депресивного стану.

Надано консультації з питань чинного законодавства щодо державних соціальних допомог, умови і порядок їх отримання та цільового використання. Жінки ознайомлені з переліком документів, які необхідно зібрати для отримання цих допомог та з закладами та установами, до яких необхідно звернутися для отримання соціальних виплат.

selidovo-rada.gov.ua
Селидове міськалікарня консультація батьківство діти-сироти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію